O nas

ważne by wiedzieć z kim wspołpracujesz

Jesteśmy firmą świadczącą usługi od 2014 roku. Poszukując innowacyjnych rozwiązań oraz wykorzystując dotychczas zdobytą wiedzę już od tego roku AD2022 jesteśmy pomocni Państwu
w usuwaniu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. 

Przysłowie niosące uniwersalne przesłanie, że czas to pieniądz inspiruje nas do zoptymalizowania dla Państwa czasu czyszczenia zabrudzeń. Właśnie dlatego wprowadzamy na rynek rewolucyjną usługę czyszczenia laserowego.

Nasze urządzenie oparte na włoskiej myśli technicznej gwarantuje, że wykonana przez nas usługa to pewność realizacji w najkrótszym możliwym czasie, stabilność procesu oraz najwyższa jakość czyszczenia.

Jednocześnie, w odróżnieniu od najpopularniejszych dotychczas metod, jak np. piaskowanie, proces czyszczenia laserowego jest  bezinwazyjny i nie wymaga konieczności użycia materiałów czyszczących (ściernych czy chemicznych). 

Z miłości do czerwonej cegły, starych aut i konstrukcji stalowych postawiliśmy sobie za cel rozwiązanie każdego problemu z czyszczeniem. Charakteryzuje nas odpowiedzialność za powierzone mienie, standardy BHP oraz politykę wewnętrzną w Państwa organizacji.

Zapraszamy do składania zapytań.

Tomasz Rodak

CEO

+ 48 692-33-11-33